Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy 17.12.2018

W dniu 17.12.2018 (poniedziałek) odbędzie się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Organizacja konkursu:

Siedzibą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w roku szkolnym2018/2019 jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku ul. Jesienna 8 (wejście od ulicy Sandomierskiej). Na stronie tej szkoły umieszczone będą wyniki konkursu. Lista osób zakwalifikowanych do następnego etapu konkursu umieszczona zostanie na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku zgodnie z regulaminem konkursu.
Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00. (czas trwania konkursu – 90 minut)
1. Uczniowie
Wszystkich uczestników konkursu proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się na stronie Kuratorium w Białymstoku.
9:30 - zbiórka na sali gimnastycznej - część wstępna
Przed wejściem na salę gimnastyczną wywieszone zostaną listy uczniów z przydziałem do  sal, w których będą pisali konkurs.
Po części wstępnej uczniowie proszeni są o udanie się  do wyznaczonych sal.  Uczniowie startujący w konkursie powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną i kartę kodową podpisaną przez Dyrektora Szkoły.
2. Członkowie Komisji Konkursowej:
Członków komisji Rejonowego Konkursu Matematycznego zapraszam na godzinę   9:15 do sali 36 gdzie odbędzie się zebranie .

3. Opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie:
W trakcie trwania konkursu opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie będą mogli poczekać na swoich podopiecznych w sali 26

Przewodnicząca - Jolanta Kaźmierska